logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Ustawienia i konfiguracja programu Emhathy pod twoim systemem Linux

Poniżej masz kolejne kroki do uruchomienia telefonii VoIP Esiptel

Krok 1

Do uruchomienia potrzebujesz się zalogować do Systemu CRM  z tej strony esiptel24 logowanie. Do zalogowania wykorzystaj uprzednio dostarczone na Twoją pocztę email hasło oraz login.

Po próbie logowania system CRM wymusza zmianę hasła. Jeżeli jesteś już zalogowany do systemu kliknij po lewej stronie w menu na:

kolejno Usługi, dalej Telefony i kolejno Instrukcja konfiguracji.

telefonia VoIP

Pobierz dane konfiguracyjne Twojego konta SIP np.

User ID:          jsosnowski001

Hasło:            Jsosnowski123

VoIP

Krok 2

Pobierz aplikację Emhathy i uruchom pod swoim Linux'em

Krok 3

Poniżej masz ekrany z ustawieniami konfiguracji programu Emhathy. Proponujemy po uruchomieniu aplikacji wejść do ustawiania własnej karty dźwiękowej. Po wybraniu odpowiedniej karty wejdź do ustawień kodeków. Proponujemy uzywanie kodeka G711a. Jeżeli masz wyjątkowo wąskie pasmo internetowe, możesz eksperymentalnie użyć kodeka o dużym stopniu kompresji dźwięku, a mianowicie G729. Jeżeli już dokonałeś tych ustawień, wejdź do ustawienia konta SIP.Krok 6

Tutaj wprowadzasz ustawienia konta SIP na naszej platformie telefonii internetowej VoIP Esiptel. Informacje które podajesz to nasz serwer proxy sip.inotel.pl, w następnej kolejności podajesz użytkownika User ID np. zkaczmarek001, dalej podajesz hasło dla tego użytkownika np. Zkaczmarek123 Po dokonaniu tych ustawień aplikacja jest gotowa do użytku. Możesz już zadzwonić. Możesz również odebrać połączenie telefoniczne na swój nowy numer stacjonarny. Swój numer masz wymieniony w Panelu Klienta w naszym CRM'ie, opcja Telefony.

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi