logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Polecane przez nas aplikacje dla telefonów Nokia z serii E, N

oraz inne na system Symbian dla sieci telefonii VoIP ESIPTELJeżeli jesteś bardziej zawansownym użytkownikiem, użyj aplikacji stworzonej przez firmę Nokia, jeżeli nie jesteś, użyj którejś z aplikacji innych producentów.

Wybierz odpowiednią dla Ciebie aplikację dedykowaną dla telefonów Nokia

Kliknij na link wybranej aplikacji, wejdziesz na stronę pobrania oraz konfiguracji tej aplikacji do prawidłowej pracy w sieci VoIPAdvanced VoIP Settings - ta aplikacja jest używana do konfiguracji ustawień VoIP w telefonach Nokia. Możesz utworzyć nowy profile VoIP skonfigurować ustawienia kodeków i i innych specyficznych dla domeny SIP. Jest możliwe również zapisanie utworzonego profilu VoIP do pliku tekstowego. Połączenia za pomocą technologii VoIP można wykonywać przy użyciu Internetu WI-FI oraz porzez 3G. Tę aplikację (plik SIS) można zainstalować w telefonie Nokia przy pomocy oprogramowania Nokia PC Suite używając komputera. Poniżej link do pobrania tej aplikacji oraz oprogramowania Nokia PC Suite oraz Advanced VoIP Settings

Pobierz program Nokia PC Suite

Pobierz program Advanced VoIP Settings

Wejdź na stronę ustawień i konfiguracjiNimbuzz na Symbian'a

Nimbuzz Symbian

Aplikacja Nimbuzz umożliwia połączenia do sieci komórkowch oraz telefonię internetową. Można również przesyłąć wiadomości w sieciach społecznościowych, w tym Facebook, Google Talk, a także wiele innych oraz prowadzić bezpłatną komunikację internetową. Dzięki tej aplikacji dzwonisz przez Wi-Fi oraz 3G, za granicę, na dowolne numery telefonów komórkowych i stacjonarnych.

Pobieranie i konfiguracja Nimbuzz na Symbian'a

Yeigo na Symbian'a

Yeigo Symbian

Yeigo jest internetowym komunikatorem, który umożliwia także nawiązywanie standardowych połączeń głosowych VoIP z wykorzystaniem telefonu komórkowego opartego o system Symbian. Niewątpliwą zaletą programu Yeigo jest jego jakość wykonania. Interfejs aplikacji jest wykonany bardzo starannie, a obsługa jest wygodna i prosta. Aplikacja jest wyjątkowo groźną konkurencją dla uznanego programu Fring.

Pobieranie i konfiguracja Yeigo na Symbian'a


Fring na Symbian'a

Fring Symbian

Za pomocą aplikacji Fring przekształcamy swóją komórkę w telefon do rozmów telefonicznych przez internet. Operacja nie zajmuje więcej niż najwyżej kilka minut. Aplikacja Fring ma różne interfejsy. Są one zależne od użytkowanego systemu operacyjnego w twoim telefonie. Standardowe funkcje występują we wszystkich wersjach tej aplikacji. Niestety rozmieszczenie ich może być różne w zależności od wersji używanego w twoim telefonie systemu operacyjnego.

Pobieranie i konfiguracja Fring'a na Symbian'aOctroTalk na Symbian'a

Octro Talk Symbian

Firma Octro wypuściła na rynek nowy, darmowy komunikator, który jest oparty o platformę Symbian S60 3rd. Aplikacja Octro w pełni wspiera telefonię internetową VoIP, także transfer plików oraz peer to peer. Ten program pracuje w sieciach internetowych opartych na technologii GPRS/EDGE/CDMA, wspiera także technologię Wi-Fi oraz Bluetooth. Ten omunikator umożliwia także pełna współpracę z komunikatorami: np. GoogleTalk, ICQ, Yahoo, Jabber, MSN, AIM, a także innymi.

Pobieranie i konfiguracja OctroTalk na Symbian'aAdore na Symbian'a

Adore Symbian

Softfon Adore jest jedną z nielicznych aplikacji na smartfony z sytemem Symbian. Ta aplikacja obsługuje protokół SIP. Program Adore softphone jest prostą w instalacji ii uzytkowaniu aplikacją. Posiada obsługę kodeków G711, G729, GSM. Posiada również wbudowane następujące funkcje: rejestr rozmów, ksiązka telefoniczna, tłumienie ciszy, kasowanie echa akustycznego. Aplikacja detykowana jest na telefony z Symbianem S60 3rd edition oraz 5th edition.

Pobieranie i konfiguracja Adore softphone na Symbian'aiVOIPE na Symbian'a

iVOIPE

Aplikacja iVOIP jest na dzień dzisiejszy bezpłatnym programem (klient SIP). Program działa na telefonach z oprogramowaniem Symbian, obsługuje dostęp do internetu WIFI, 3G, UMTS, EDGE. Obsługuje technologię tunelu VOIP, tak więc może pracować w blokowanym obszarze i za zaporą internetową. Wbudowana obsługa kodeków G729, G711. Ksiązka telefoniczna zintegrowana z kontaktami telefonu, poczta głosowa, historia połączeń, log ostatniej rozmowy.Pobieranie i konfiguracja iVOIPE Symbian'aSipGo na Symbian'a

SipGo

Aplikacja SiPGo na system Symbian jest produktem bezpłatnym firmy Dellmont. Można korzystać z predefiniowanej listy dostawców VoIP lub skonfigurować z naszą usługą Esiptel VoIP. SipGo oferuje bardzo dobre wsparcie dla internetu z wąskim pasmem. Zapewnia lepszą jakość niż aplikacje Nimbuz czy Fring. Posiada wsparcie dla najbardziej popularnych kodeków G711aLaw, G711uLaw, G729. Aplikacja jest prosta w obsłudze i konfiguracji pomimo sporej jej funkcjonalności.

Pobieranie i konfiguracja SipGo na Symbian'a
VoIP v1 na Symbian'a

VoIPv1

Aplikacja VoIP v1.02 jest sygnowana na telefony Samsung i 8919 Omnia HD, Sony Ericsson Satio, Sony Ericsson ViVaz oraz bardzo dużo modeli telefonów firmy Nokia: Nokia N8, Nokia C60-01, Nokia C700, Nokia E7-00, Nokia E6, Nokia X7 oraz 500, 603, 700, 701, 808, dalej Nokia 5228 5230, 5233, 5250 XpressMusic, 5800 XpressMusic, C5-03, C6-00, N87, X6. Posiada łatwe dodawanie i usuwanie kontaktów. Połączenia normalne i VoIP, wbudowana historia połączeń.


Pobieranie i konfiguracja VoIPv1 na Symbian'a

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi