logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Polecane przez nas aplikacje dla telefonów Nokia z serii E, N

oraz inne na system Symbian dla sieci telefonii VoIP ESIPTELJeżeli jeste¶ bardziej zawansownym użytkownikiem, użyj aplikacji stworzonej przez firmę Nokia, jeżeli nie jeste¶, użyj której¶ z aplikacji innych producentów.

Wybierz odpowiedni± dla Ciebie aplikację dedykowan± dla telefonów Nokia

Kliknij na link wybranej aplikacji, wejdziesz na stronę pobrania oraz konfiguracji tej aplikacji do prawidłowej pracy w sieci VoIPAdvanced VoIP Settings - ta aplikacja jest używana do konfiguracji ustawień VoIP w telefonach Nokia. Możesz utworzyć nowy profile VoIP skonfigurować ustawienia kodeków i i innych specyficznych dla domeny SIP. Jest możliwe również zapisanie utworzonego profilu VoIP do pliku tekstowego. Poł±czenia za pomoc± technologii VoIP można wykonywać przy użyciu Internetu WI-FI oraz porzez 3G. Tę aplikację (plik SIS) można zainstalować w telefonie Nokia przy pomocy oprogramowania Nokia PC Suite używaj±c komputera. Poniżej link do pobrania tej aplikacji oraz oprogramowania Nokia PC Suite oraz Advanced VoIP Settings

Pobierz program Nokia PC Suite

Pobierz program Advanced VoIP Settings

WejdĽ na stronę ustawień i konfiguracjiNimbuzz na Symbian'a

Nimbuzz Symbian

Aplikacja Nimbuzz umożliwia poł±czenia do sieci komórkowch oraz telefonię internetow±. Można również przesył±ć wiadomo¶ci w sieciach społeczno¶ciowych, w tym Facebook, Google Talk, a także wiele innych oraz prowadzić bezpłatn± komunikację internetow±. Dzięki tej aplikacji dzwonisz przez Wi-Fi oraz 3G, za granicę, na dowolne numery telefonów komórkowych i stacjonarnych.

Pobieranie i konfiguracja Nimbuzz na Symbian'a

Yeigo na Symbian'a

Yeigo Symbian

Yeigo jest internetowym komunikatorem, który umożliwia także nawi±zywanie standardowych poł±czeń głosowych VoIP z wykorzystaniem telefonu komórkowego opartego o system Symbian. Niew±tpliw± zalet± programu Yeigo jest jego jako¶ć wykonania. Interfejs aplikacji jest wykonany bardzo starannie, a obsługa jest wygodna i prosta. Aplikacja jest wyj±tkowo groĽn± konkurencj± dla uznanego programu Fring.

Pobieranie i konfiguracja Yeigo na Symbian'a


Fring na Symbian'a

Fring Symbian

Za pomoc± aplikacji Fring przekształcamy swój± komórkę w telefon do rozmów telefonicznych przez internet. Operacja nie zajmuje więcej niż najwyżej kilka minut. Aplikacja Fring ma różne interfejsy. S± one zależne od użytkowanego systemu operacyjnego w twoim telefonie. Standardowe funkcje występuj± we wszystkich wersjach tej aplikacji. Niestety rozmieszczenie ich może być różne w zależno¶ci od wersji używanego w twoim telefonie systemu operacyjnego.

Pobieranie i konfiguracja Fring'a na Symbian'aOctroTalk na Symbian'a

Octro Talk Symbian

Firma Octro wypu¶ciła na rynek nowy, darmowy komunikator, który jest oparty o platformę Symbian S60 3rd. Aplikacja Octro w pełni wspiera telefonię internetow± VoIP, także transfer plików oraz peer to peer. Ten program pracuje w sieciach internetowych opartych na technologii GPRS/EDGE/CDMA, wspiera także technologię Wi-Fi oraz Bluetooth. Ten omunikator umożliwia także pełna współpracę z komunikatorami: np. GoogleTalk, ICQ, Yahoo, Jabber, MSN, AIM, a także innymi.

Pobieranie i konfiguracja OctroTalk na Symbian'aAdore na Symbian'a

Adore Symbian

Softfon Adore jest jedn± z nielicznych aplikacji na smartfony z sytemem Symbian. Ta aplikacja obsługuje protokół SIP. Program Adore softphone jest prost± w instalacji ii uzytkowaniu aplikacj±. Posiada obsługę kodeków G711, G729, GSM. Posiada również wbudowane następuj±ce funkcje: rejestr rozmów, ksi±zka telefoniczna, tłumienie ciszy, kasowanie echa akustycznego. Aplikacja detykowana jest na telefony z Symbianem S60 3rd edition oraz 5th edition.

Pobieranie i konfiguracja Adore softphone na Symbian'aiVOIPE na Symbian'a

iVOIPE

Aplikacja iVOIP jest na dzień dzisiejszy bezpłatnym programem (klient SIP). Program działa na telefonach z oprogramowaniem Symbian, obsługuje dostęp do internetu WIFI, 3G, UMTS, EDGE. Obsługuje technologię tunelu VOIP, tak więc może pracować w blokowanym obszarze i za zapor± internetow±. Wbudowana obsługa kodeków G729, G711. Ksi±zka telefoniczna zintegrowana z kontaktami telefonu, poczta głosowa, historia poł±czeń, log ostatniej rozmowy.Pobieranie i konfiguracja iVOIPE Symbian'aSipGo na Symbian'a

SipGo

Aplikacja SiPGo na system Symbian jest produktem bezpłatnym firmy Dellmont. Można korzystać z predefiniowanej listy dostawców VoIP lub skonfigurować z nasz± usług± Esiptel VoIP. SipGo oferuje bardzo dobre wsparcie dla internetu z w±skim pasmem. Zapewnia lepsz± jako¶ć niż aplikacje Nimbuz czy Fring. Posiada wsparcie dla najbardziej popularnych kodeków G711aLaw, G711uLaw, G729. Aplikacja jest prosta w obsłudze i konfiguracji pomimo sporej jej funkcjonalno¶ci.

Pobieranie i konfiguracja SipGo na Symbian'a
VoIP v1 na Symbian'a

VoIPv1

Aplikacja VoIP v1.02 jest sygnowana na telefony Samsung i 8919 Omnia HD, Sony Ericsson Satio, Sony Ericsson ViVaz oraz bardzo dużo modeli telefonów firmy Nokia: Nokia N8, Nokia C60-01, Nokia C700, Nokia E7-00, Nokia E6, Nokia X7 oraz 500, 603, 700, 701, 808, dalej Nokia 5228 5230, 5233, 5250 XpressMusic, 5800 XpressMusic, C5-03, C6-00, N87, X6. Posiada łatwe dodawanie i usuwanie kontaktów. Poł±czenia normalne i VoIP, wbudowana historia poł±czeń.


Pobieranie i konfiguracja VoIPv1 na Symbian'a

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi