logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Aplikacja Fring na Symbiana'a

Poniżej znajdziesz kolejne punkty które powinieneś wykonać, zęby uruchomić VoIP Esiptel:

Krok 1

Musisz się zalogować do Panelu systemu CRM VoIP  , w celu zalogowania podaj dane, które otrymałeś od nas mailu, czyli login oraz hasło.

Jeżeli już się zalogowałeś do panelu użytkownika musisz kliknąć w lewym menu na:

najpierw Usługi, kolejno Telefony i Instrukcja konfiguracji.

telefonia VoIP

Zapisz swoje dane do konfiguracji np.

User ID:          jkowalczyk001

Hasło:            Jkowalczyk123

VoIP

Krok 2


Pobierz aplikację Fring i zainstaluj na swojej Nokii

Aplikację zainstaluj przy pomocy oficjalnego programu firmy Nokia, Nokia PC Suite. Program jest do pobrania na poprzedniej stronie. Program Fring możesz zainstalować na Nokii na dwa sposoby. Użyj kabelka USB dostarczonego razem z Nokią, połącz telefon z komputerem. Drugi sposób, przy pomocy komunikacji Bluetooth. Aplikację zainstaluj w podstawowej części pamieci telefonu, do tego celu nie używaj dodatkowej.


Krok 3


Po zainstalowaniu aplikacji Fring, wejdź do menu Aplikacje telefonu i z tej listy wybierz fring. Aplikacja zapyta, czy ten program ma się uruchamić przy włączaniu telefonu, wybierz Yes. Dalej Fring poprosi o użycie Internetu - wybierz Yes. Zarejestruj siebie na Fringu. Aplikacja zarejestruje podane przez ciebie login oraz hasło i utworzy konto Fring.

Krok 4


Poniżej są pozostałe ustawienia. tutaj raczej nic nie będziesz musiał robić, chyba że będziesz używał równolegle również np. Skype.

Krok 5


Wybierz opcję konto SIP. Teraz pojawi się następna zakładka Select SIP service name. Zaznacz opcję Other. Wprowadź dane ze swojego Panelu Klienta. Wpisz w zakładce Enter your user-id and password swój login do naszej sieci VoIP oraz swoje hasło. W ostatnim polu uzupełnij dane naszego serwera proxy. Na koniec wybierz OK.

Krok 6

Teraz już jesteś pod swoim numerem stacjonarnym. Możesz również przy pomocy aplikacji Fring również dzwonić.


    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi