logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Polecane oprogramowanie dla sieci ESIPTEL

Wybierz odpowiedni dla Ciebie bezpłatny program

Klikając na link wybranego programu wejdzisz na stronę pobierania oraz konfiguracji tego oprogramowania do poprawnej pracy w naszej sieci


X-LITE 3

sjphone Dobrze wykonany program. Wersja dobrze przetestowana. Nowa rozszerzona wersja
X-Lite 4 zamieszczona na stronie producenta tego oprogramowania jest niestety płatna. Ta wersja jest całkowicie bezpłatna. Polecamy jako jeden z najlepszych programów do telefonii internetowej VoIP. Posiada wiele funkcji dodatkowych.

Pobierz program X-Lite 3


NINJA LITE

ninjalite

Ten program jest również dobrze wykonany. Najnowsza wersja zamieszczona na portalu tego producenta jest wersją terminową. Wersja do pobrania jest całkowicie bezpłatna. Posiada ten program również trochę funkcji dodatkowych. Jest trochę prostszy od X-Lite, ale równie dobry. Program również dobrze przetestowany.

Pobierz program Ninja Lite


3CX

3cx

To oprogramowanie jest również bardzo dobrym produktem. Program został przetestowany przez naszych klientów, zarówno w w tej wersji, jak również w wersji rozbudowanej, płatnej i bezpłatnej (centrala telefoniczna). Zamieszczone oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne, również najnowsze na stronie producenta. Ten program jest polecany przez naszych klientów


Pobierz program 3CXZOIPER

zoiper
Zamieszczone poniżej oprogramowanie, jest również wysoko oceniane przez naszych klientów. Zawiera wiele funkcji dodatkowych. To oprogramowanie ma więcej funkcji dodatkowych niż zamieszczone powyżej i obok. Wersja zamieszczona tutaj jest bezpłatna. Najnowsza wersja zamieszczona na stronie producenta jest niestety już płatna. Wielu klientów rekomenduje ten program.

Pobierz program ZoiperSJPHONE


sjphone


Jest to najprostszy program do telefonii internetowej VoIP. Program był i jest nadal całkowicie bezpłatny. Oprogramowanie również dobrze przetestowane przez klientów. Program potrzebuje niewiele pamięci komputera i zachowuje się bardzo stabilnie, często lepiej niż wiele bardziej rozbudowanych i płatnych programów. W internecie jest do pobrania najnowsza wersja tego oprogramowania.

Pobierz program SJphoneBOL SIPphonebolsiphone

Wyjątkowo proste w instalacji i użytkowaniu oprogramowanie dla VoIP. Zostało bardzo dobrze przetestowane, ponieważ powstało klika lat temu. Wielu z naszych klientów używa tego softu. Program jest darmowy. Nie jest naszego autorstwa, ale jako jedyni posiadamy go w swoich zasobach. Polecany dla mniej wymagających klientów, ale równie dobry jak pozostałe zamieszczone powyżej.


Pobierz BOL SIPPHONEEXPRESS TALK


Express Talk
Mocno rozbudowany klient VoIP, nawet w wersji darmowej. Na naszej stronie jest do pobrania wersja bezpłatna. Na stronie producenta znajdziesz wersję płatną. Ta aplikacja zachowuje się również bardzo stabilnie. naszi klienci również mają pozytywną opinię o tym programie


Pobierz program Express Talk
NIMBUZZ


Nimbuzz

Jest to aplikacja VoIP również bezpłatna. Ten program jest bardzo prostym rozwiązaniem, wymaga rejestracji na stronie producenta. Rejestracja jest bardzo prosta. Dokonasz jej przy pomocy tej aplikacji, zaraz po jej zainstalowaniu. Ten program jest również przez nas polecany.

Pobierz NimbuzzMICROSIP


MicroSip

MicroSip jest aplikacją typu open source czyli bezpłatną. Aplikacja jest oparta na stosie PJSIP na systemów Windows. Program pozwalać wykonywać wysokiej jakości połączenia telefoniczne VoIP. Program jest niewielki i zajmuje niewiele pamięci, jest napisany w języku C i C++. Wykorzystuje również bardzo niewiele zasobów komputera.

Pobierz program MicroSip
BLINK


Blink


Aplikacja Blink jest jedną z lepszych do komunikacji SIP. Komunikuje się za pomocą protokołów Bonjur oraz SIP2SIP. Jest kompatybilna z komunikacją PSTN. Posiada funkcje szyfrowania (SRTP). Funkcja kasowania echa akustycznego, wymiana plików, funkcja szyfrowania TLS, potwierdzenie dostarczenia, funkcja udostępniania ekranu.

Pobierz program Blink

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi