logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Polecane aplikacje na Android'a dla sieci ESIPTEL VoIP

Wybierz odpowiednią dla Ciebie aplikację

Klikając na link wejdzisz na podstronę konfiguracji tej aplikacji do prawidłowej pracy w naszej sieci VoIP


Zoiper na Android'a

Zoiper Android

Zoiper jest bezplatny zarówno dla IAX i SIP. Tej aplikacji VoIP można używać w sieci 3G lub WiFi. Zoiper oferuje prosty interfejs użytkownika i doskonałą jakość dźwięku dla Voice over IP. Program Zoiper to rozwiązanie doskonale pasujące do telefonów komórkowych, usługodawców, centr obsługi klienta i dla innych użytkowników, które chcą korzystać z usług VoIP.

Konfiguracja i pobranie programu Zoiper


3CX na Android'a

3CX Android

3CX Phone System jest aplikacją na Android'a - klient SIP, która pozwala na Smartphonie z Androidem na wykonywanie rozmów telefonicznych, zarówno w biurze, jak również z dowolnego miejsca. Oszczędzasz na kosztach połączeń. Nigdy nie przegapisz ważnej rozmowy odbierając połączenie w dowolnym miejscu na świecie. Kodeki G711, G729, GSM.

Konfiguracja i pobranie aplikacji 3CX


CsipSimple na Android'a

ssipsimple Android

Ta aplikacja rozpowszechniana jako OpenSource (GPL). Jest to program z obsługą SIP na Smartfony z Androidem. Wysoka stabilność pracy. Dobrze integruje się z systemem Android. Posiada opcję nagrywania połączeń. Jest wyjątkowo prosty w konfiguracji. W programie jest dostępnych wiele kodeków dźwięku (kodeki HD, a także standardowe kodeki). Obsługuje TLS dla kont SIP, a także SRTP/ZRTP dla mediów. Do aplikacji należy również pobrać paczkę dodatkowych kodeków. Wsparcie dla następujących kodeków: opus, kodek2, g722.1, g726.

Konfiguracja i pobranie aplikacji CsipSimpleNimbuzz na Android'a

Nimbuzz Android

Zawiera w sobie darmowy komunikator VoIP. Rozmowy w naszej sieci masz bezpłatne. Nimbuzz Messenger łączy w sobie dostęp do internetu z inteligentnym komunikatorem telefonicznym VoIP. Możesz za jego pomocą wykonywać wyjątkowo tanie połączenia również międzynarodowe. Możesz udostępniać swoje pliki na dowolnym urządzeniu przenośnym dla całej grupy popularnych komunikatorów. Nimbuzz jest dostępny na platformy Android, iOS, a taże na BlackBerry, również na Symbiana, Windows i Mac'a.


Konfiguracja i pobranie aplikacji NimbuzzSipGo na Android'a

SipGo

Aplikacja SiPGo posiada dobre zabezpieczenia i jednocześnie oferuje bardzo dobrej jakości połączenia głosowe VoIP zarówno przy użyciu sieci internetowej WiFi, jak też przez 3G. Aplikacja zachowuje się również bardzo dobrze przy wykorzystaniu łącz o niskiej przepustowości. Diała skuteczniej w takiej sytuacji, aż o 20% lepiej niż konkurencyjny Fring. Posiada listę wstępnie skonfigurowanych operatorów telekomunikacyjnych telefonii internetowej VoIP. Konfiguracja programu wyjątkowo prosta.

Konfiguracja i pobranie aplikacji SipGoCloud na Android'a

Cloud

Cloud Softphone jest nową aplikacją na urządzenia mobilne z systemem Android. Cloud oferuje najwyższą jakość rozmów, także najnowsze funkcje. Jest prosta w instalacji i kofiguracji. Bardzo niewielkie zużycie baterii. Aplikacja niweluje problemy spowodowane przez błędy konfiguracji. Posiada wbudowane funkcje Video, nagrywanie i odtwarzanie rozmów, historię połączeń, transfer połączeń, połączenia oczekujące, konferencje, a także funkję szybkiego wybierania połączenia oraz książkę telefoniczną.


Konfiguracja i pobranie aplikacji CloudMizuDroid na Android'a


mizuDroid android
MizuDroid jest softphonem VoIP dla telefonów komórkowych z systemem Android. Jest oparty na standardowych protokółach SIP. Ten komunikator został sprawdzony w naszej sieci VoIP. Pozwala na łatwą integrację z serwerami VoIP. Bezpłaną wersję można pobrać za pośrednictwem Android Market lub Google Play.Połączenia VoIP z QoS'em przy użyciu automatycznych standardów SIP (rozmowy wychodzące i przychodzące). Połączenie: GPRS, EDGE, WiFi, 3G, 4G ( powyżej 25 kb )


Konfiguracja i pobranie programu MizuDroidSipdroid na Android'aSipdroid Android

Bezpłatny Klient SIP/VoIP. Jest to aplikacja open source. Zaszyte szyfrowanie TLS dla zwiększenia bezpieczeństwa. Aplikacja Sipdroid była często klonowana. Istnieje między innymi pod takimi nazwami: ASIP, Fritz! App, ... Dodatkową funkcją aplikacji jest to, że podczas rozmowy można przechodzić pomiędzy siecią WiFi, a Internetem z sieci komórkowej, połączenia nie sa zrywane, odbiorca po drugiej stronie tylko na ułamek sekundy czuł przelogowanie użytkownika VoIP z sieci do sieci. Program Sipdroid można pobrać z Google Play.

Konfiguracja i pobranie aplikacji SipdroidAdore na Android'a

Adore

Adore Softphone jest najnowszym produktem tej firmy. Posiada dużą liczbę wbudowanych funkcji dodatkowych z dobrze opracowanym wyglądem. Posiada przyjazny interfejs uzytkownika Advanced i Smoother GUI. Program obsługuje kodeki G711, G729, GSM, G722 oraz iLBC. Posiada rozbudowaną i zaawansowaną książkę telefoniczną. Pracuje poprawne z sustemem Android 1.5, 1.6, 2x, 3x 4x. Posiada funkcję kasowania ciszy oraz kasowania echa. Aplikacja ma wbudowaną obsługę wielu języków.

Konfiguracja i pobranie aplikacji AdoreMedia5 na Android'a

Media5

Media5 jest to darmowa unikalna aplikacja klienta VoIP. Realizuje połączenia poprzez WiFi oraz 3G. Jest kompatybilny z Enterprise IP-PBX oraz serwerami SIP. Posiada elastyczny wybór kodeków i prirytetyzację. Zawiera prekonfigurowaną listę operatorów VoIP. Funkcja kasowania echa i kontroli mikrofonu. Posiada wsparcie dla protokołów UDP i TCP. Ma możliwość konfigurowania DTMF (SIP info/ RFC2833/4733/RTP inboand). Bezpieczny transport SIP (TLS). Zabezpieczenia (SRTP) z SDES.

Konfiguracja i pobranie aplikacji Media5MobiSIP Dialer na Android'a

MobiSIPDialer

MobiSIP jest to klient VoIP/SIP na platformę Android. Aplikacja jest softphonem dla serwerów SIP i użytkowników technologii VoIP. Posiada wsparcie dla kodeka G.729. Wyświetla stan konta pre-paid. Posiada książkę telefoniczną oraz historię twoich połączeń. Żeby korzystać z kodeka G.729 należy wykupić licencję. Posiada wsparcie dla funkcji DTMF. Dobrze integruje się z systemem Android. Poprzez nasz system posiada obsługę numerów alarmowych.

Konfiguracja i pobranie aplikacji MobiSIP Dialer
VoIP/SIP na Android'a

VoIP/SIP

VoIP/SIP Call jest jest bezpłatnym klientem SIP, integruje się z systemem Android. Softphone może obsługiwać dowolnego dostawcę usług VoIP. Oczywiście współpracuje z telefonią internetową VoIP Esiptel. Posiada własną książkę telefoniczną, funkcję historii połączeń. Połączenia Video oraz wiele innych funkcji. Połączenia VoIP mogą być wykonywane z użyciem internetu 3G, UMTS, WiFi. Ten program jest oparty na innej bezpłatnej aplikacji SipDroid.

Konfiguracja i pobranie aplikacji VoIP/SIP

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi