logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Lista obsługiwanych banków dla usługi VoIP ESIPTEL  ( Przelewy24 )


Serwis Internetowy Przelewy24 należy do firmy DialCom24 w Poznaniu, ul Kanclerska 15 60-327 Poznań. Wymienone niżej konta bankowe są kontami serwisu Przelewy24.

Strona Internetowa Przelewy24 jest serwisem usługowym, który pośredniczy w szybkim przekazywaniu płatności pomiędzy dwoma stronami, Klientem oraz Sprzedawcą. Serwis Przelewy24 udostępnia naszym Klientom wszystkie dostępne metody dokonywnia płatności. Serwis przyjmuje na swoje konta płatności od Klientów, a następnie przekazuje zrealizowane płatności na konto Sprzedawcy, potwierdzając Klientowi i Sprzedawcy zrealizowane płatności.

Twoja płatność zainicjowana w tym serwisie ma nadany niepowtarzalny numer, a także hasło. Jako Klient musisz zachować ten numer w celu ewentualnej kontroli jej stanu czy też reklamacji.

banki dla voip voip bankowy voip bankowy

Na dokonanie płatności w serwisie Przelewy24 otrzymujesz 15 minut. W tym czasie nasz serwis oczekuje na dokonanie płatności. Po uzyskaniu potwierdzenia serwis internetowy informuje Klienta, a także Sprzedawcę o poprawnej tranzakcji.

Jeżeli serwis firmy DialCom24 nie otrzyma przez 15 minut potwierdzenia wykonania przelewu, ponformuje Ciebie o przekroczonym czasie na wykonanie przelewu. Do Ciebie oraz do Sprzedawcy zostanie wysłana mailowo informacja o niepoprawnej płatności.

Jeżeli podasz w tytule swojego przelewu błędnną transakcję spółka DialCom24 nie będzie ponosiła odpowiedzialności na jaki cel pójdą twoje wpłacone środki.
    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi