logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


  Jak działa usługa Fax2mail (fax wirtualny, fax internetowy)

N a d a w c a:

 Dla ciebie usługa faxu przez internet niczym się nie oróżnia od typowego urządzenia  faxowego.Po wybraniu zwykłego numeru stacjonarnego nadawca otrzymuje typowy  sygnał faxowy, i może wysłać dokumenty.O d b i o r c a:

 Przesyłany dokument jest automatycznie skanowany i wysyłany na wskazaną przez  odbiorcę skrzynkę e-mail, w postaci załącznika w formacie PDF. Faks odbiorca może  również odczytać poprzez stronę www, po zalogowaniu się w swoim panelu klienta.


  Jak działa usługa Web2fax (fax wirtualny, fax internetowy)

N a d a w c a:

 Faks wirtualny nadawca może wysłać z poziomu strony www, po zalogowaniu sie do  swojego Panelu Klienta. W tym celu wystarczy wpisać numer odbiorcy faksu i  załączyć dokument w postaci PDF lub TIFF. Nowość: obsługa plików DOC, XLS,  PPT oraz graficznych BMP, JPG, GIF. Koszt połączenia faxu wirtualnego  taryfikowany jest sekundowo według cennika.O d b i o r c a:

 Dla odbiorcy usługa web2fax niczym nie odróżnia się od typowego tradycyjnego  stacjonarnego faxu. Po podniesieniu słuchawki otrzymujesz typowy typowy sygnał  faxu, możesz zacząć odbierać dokumenty.


Uwaga!

Oprócz wysyłania faksów można również prowadzić zwyczajne rozmowy
telefoniczne. Faksy można wysyłać również za pomocą aparatu faksowego podłączonego do bramki VoIP.Bez kosztów i inwestycji!

 Korzystając z usługi faxu internetowego nie trzeba kupować aparatu faksowego, nie ma  żadnych kosztów eksploatacyjnych.Nie ma potrzeby instalacji jakiejkolwiek infrastruktury  telefonicznej.

Niezależny numer faxu!

 Usługa pozwala na wybór numeru w jednej z 48 stref numeracyjnych w Polsce. Niezależnie  od tego gdzie masz siedzibę. Udostępniasz numer faksu klientom z dowolnie wybranej strefy.  Firma mająca siedzibę w Poznaniu może dla swoich klientów w Warszawie udostępnić faks z  kierunkiem 22.

6 x taniej niż najtańszy zwykły abonament! TP SA

 Miesięczny koszt utrzymania fax2mail/web2fax jest wielokrotnie niższy niż zwykły abonament  telefoniczny. Usługę można opłacić na 1/2 roku lub rok, także wielokrotności tych okresów.

Koniec z bałaganem w firmie!

 Pracownikowi można przypisać indywidualny numer faksu internetowego. Dzięki temu zniknie  problem z dostarczeniem odebranych faksów do osób dla których były przeznaczone. Koniec  problemu z odebranymi faksami, których nie wiadomo komu przekazać.

Niezawodność!

 Koniec z sytuacją gdy w czasie oczekiwania na ważny dokument w faksie np. zabraknie  papieru. Serwery obsługujące fax2mail/web2fax umieszczone są w nowoczesnym,  monitorowanym przez całą dobę centrum danych. Dlatego niezawodność usługi osiąga  poziom 99%.

Nie musisz drukować dokumentów!

 Dokumenty w formacie PDF można archiwizować na twardym dysku czy płycie CD. Znika  problem z blaknącym papierem termicznym, który staje się po pewnym czasie nieczytelny.  Dokumenty w postaci elektronicznej łatwo można wprowadzić do systemów zarządzania  dokumentami CRM.

Mobilność!

 Użytkownik fax internetowego nie jest przywiązany do konkretnego miejsca. Faxy można  odbierać wszędzie tam gdzie jest choćby tymczasowy dostęp do Internetu.

Zachowanie prywatności!

 Przesłane faksy są niedostępne dla osób postronnych. Odebrać je można poprzez wskazaną,  jedną lub kilka skrzynek pocztowych. Można je również odczytać po zalogowaniu się do  Panelu Klienta. Nasza usługa faxu internetowego, sprawia że korespondencja faksowa jest  całkowicie bezpieczna.

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi