logo       Home      Platforma Sprzętowa VoIP      Opłaty      Kontakt      SKLEP       logowanie


Polecane aplikacje na iPhone oraz iPad dla sieci ESIPTEL

Wybierz odpowiednią dla Ciebie bezpłatną lub płatną aplikację, niektóre są płatne w serwisie iTunes, co wcale nie oznacza, że są lepsze, ostateczny wybór należy do Ciebie.

Kliknij na link wybranej aplikacji, wejdziesz na stronę pobrania oraz konfiguracji tej aplikacji do prawidłowej pracy w sieci telefonii internetowej VoIP


3CX dla iPhone

3CX iPhone

3CX dla iPhone jest dedykowany na system iOS. To jest klient VoIP. Został specjalnie zaprojektowany do współpracy z 3CX Phone System 12. Ten program pozwala równiez korzystać z telefonu iPhone jako numeru wewnętrznego. Oznacza to że rozmowy wewnętrzne są bezpłatne. Dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze. Możesz nawiązać i odebrać z iPhone/iPad w dowolnym miejscu na świecie. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi jak również 3G.

Pobieranie i konfiguracja 3CX dla iPhone


Zoiper dla iPhone

Zoiper iPhone

Zoiper jest łatwa w użyciu aplikacją wideo i SIP. Aplikacja posiada wyjątkową jakość głosu i jest łatwa w konfiguracji. Podłącz Zoiper operatora VoIP i komunikuj się z innym numerami telefonów poprzez sieć 3G lub Wi FI. Zoiper działa bez zarzutu w tle. Jednocześnie zapewnienia niezawodność rozmów przychodzących. Możesz uzywać słuchawek bluetooth do twojego systemu audio w samochodzie, a także z sieci VoIP na twoim iPadzie lub iPhonie.

Pobieranie i konfiguracja Zoiper dla iPhone


Maaii Calls & Messages iPhone

Maaii

Aplikacja Maaii pozwala dzwonić, wysyłać krótkie teksty, animacje, zdjęcia oraz video, audio notatki. Maaii została uznana za produkt numer 1 w wielu sieciach społecznościowych. Została uznana za wiarygodną alternatywę dla wielu popularnych aplikacji takich jak Tango, czy nawet nawet Skype. Posiada wbudowany dzwięk jakości HD i jest wolna od wszelkich reklam. Posiada wsparcie w kilkunastu językach, w tym język angielski.


Pobieranie i konfiguracja Maaii Calls & Messages iPhoneNimbuzz dla iPhone

Nimbuzz iPhone

Dzięki tej aplikacji możesz również wysyłać bezpłatne widomości Nimbuzz łączy w sobie inteligentny telefon oraz komunikator, umożliwia wykonywanie darmowych połączeń wideo, połączeń głosowe, wysyłanie wiadomości tekstowych, atakże umożliwia udostępnianie plików. Nimbuzz jest dostępny na iOS ale również na platformy Android, BlackBerry, Symbian, Windows, a także na Mac. Nimbuzz Messenger pozwala komunikować się ze znajomymi np. na Facebook

Pobieranie i konfiguracja Nimbuzz dla iPhoneSessionTalk iPhone


SessionTalk iPhone
SessionTalk iPhone Edition jest klientem SIP stworzonym na iPhone, iPod Touch i iPad. Żeby jego używac należy wybrać SIP Based Provider lub SIP PBX. SessionTalk iPhone Edition jest samodzielnym Softphonem. Zaprogramuj konfigurację konta SIP. Możesz użyć dowolnego dostawcy SIP VoIP. Aplikacja nie jest powiązana z żadnym konkretnym operatorem usług VoIP. Zarejestruj się np. na naszej platformie.

Pobieranie i konfiguracja SessionTalk iPhoneSipFone dla iPhone


SipFone

SipFone to jest softphon wykonany w firmie Technologies Sysun. Wystarczy tylko skonfigurować pod swoje konto SIP, żeby aplikacja zalogowaała się na serwerze SIP. Z SipFone, możesz zadzwonić z sieci internetowej WiFi i 3G z dowolnego krańca świata. Z tej aplikacji SipFone VoIP możesz korzystać nawet wtedy, kiedy podróżujesz za granicą. Posiada wszystkie funkcje do dzwonienia i odbierania połączeń na iPhonie.

Pobieranie i konfiguracja SipFone dla iPhoneDialer+ SIP Voip dla iPhone


Dialer+ SIP Voip Softphone
Dialer + jest oparty na protokołach SIP. Ten softphone działa na iPhone, na iPad'zie, a także na iPod Touch. Podstawowe funkcje aplikacji: szybkie wybieranie, wspierany system iOS 4.0, praca w tle. Obsługuje internet GSM, wtedy jak inna sieć jest niedostępna Obsługuje wielu kont na protokole SIP.

Pobierz Dialer+ dla iPhoneRF Dialer dla iPhone


RF Dialer

RF Dialer jest mobilną aplikacją głosową dla platformy iPhone. Zapewnia prosty i wygodny dostęp do komunikacji z innymi użytkownikami Wszystko co musimy zrobić to połączyć istniejący IP PBX SIP z innym systemem telekomunikacyjnym Można z niego korzystać zarówno w biurze firmy, jak również poza firmą.

Pobierz RF Dialer dla IphoneAcrobits Softphone iPhone


Acrobits Softphone
Acrobits Softphone do doskonały program do wykorzystania w komunikacji po protokole SIP. Aplikacja Acrobits jest jedną z najlepszych aplkiacji VoIP. Został zaprojektowany na iPhone. Zawiera bardzo dużo skonfigurowanych dostawców. Posiada bardzo intuicyjny interfejs użytkownika i jest prosty w konfiguracji. Bardzo funkcjonalny klient dla doświadczonych użytkowników VoIP. Aplikacja płatna w serwisie iTunes.

Pobierz Acrobits dla iPhoneAdore SIP Client dla iPhone


Adore SIP Client

Adore jest klientem VoIP, protokół SIP. Został zaprojektowany z myślą o platformie iPhone. Posiada wygodny i również bardzo prosty interfejs użytkownika. Softphone Adore zamienia iPhone w telefon VoIP z numerem stacjonarnym. Możesz dzięki temu wykonywać tanie rozmowy telefoniczne za pośrednictwem internetu w każdej chwili, i prawie wszędzie gdzie jesteś. Aplikacja płatna w serwisie iTunes.

Pobierz Adore dla iPhoneBlink iPhone


Blink iPhone

Aplikacja Blink jest zoptymalizowana na iPhone z systemem operacyjnym iOS. Zapenia funkcje użytkowe: transmisja dźwięku audio, obsługa czatu, a także transfer plików za pomocą protokołu SIP. Posiada wbudowany kodek Opus (szerokopasmowy). W tej aplikacji są również dostępne kodeki audio G711 oraz G729. Zawiera historię twoich połączeń, zarówno przychodzących jak i wychodzących, książka telefoniczna. Dodatkowo są dostępne funkcje automatycznej sekretarki oraz możliwość nagrywania rozmów, transfer połączeń.

Pobierz aplikację Blink dla iPhone
Unified Telecom dla iPhone


Unified Telecom Softphone


Aplikacja jest stworzona Unified Telecom. Program jest dostępny w wersji językowej angielskiej i francuskiej. Ten softfon jest bardzo prostą aplikacją. Unified Telecom jest klientem VoIP/SIP. Usługa jest dostępna dla osób fizycznych i firm. Wielkość pliku to 17,9 MB. Standardowo program obsługuje kodeki audio: GSM, G711, Speex oraz iLBC. Działa prawie z każdym dostawcą usług VoIP, oczywiście działa również z usługą VoIP Esiptel. Wskazany do użytku przez nasz kodek audio to G711 dla internetu z szerokim pasmem.

Pobierz Unified Telecom iPhone

    Opis usługi    Usługi dodatkowe    Fax2mail - web2fax    Sprzęt i akcesoria    Zamów usługi